• Zdravotníček

Naši malí zdravotníci z krúžku :)

• 31.1.Hviezdoslavov Kubín

Posledný januárový deň sme si spríjemnili prednesom poézie a prózy v školskom kole Hviezdoslavov Kubín.

Poézia: 1. Miško Rajt, 2. Lukáš Púček, 3. Markétka Púčeková.

Próza: 1.Danielka Polohová, 2. Martin Bučan, 3. Nina Fabóová.

Gratulujeme!

• 20.1. Preložený vianočný galaprogram

Keďže nám chrípkové obdobie prekazilo vianočné vystúpenie, urobili sme si "povianočné" vystúpenie, na ktorom sa zúčastnili škôlkari, žiaci základnej školy a žiaci umeleckej školy. A tak sme si pripomenuli vianočnú atmosféru pestrým programom :)

• 9.1. Žonglér

Po zimných prázdninách nás v novom roku privítal zábavný žonglér. Super sme sa zabavili :)

• 22.12. Vianočné besiedky

Predvianočnú atmosféru sme si s deťmi urobili aj v triedach - hádzali sme orechy so želaniami, krájali jablká a hľadali hviezdy, jedli sme oblátky s medom a chlebík s cesnakom...Užili sme si krásne chvíle pri vianočných piesňach.

• 21.12. Súťaž o najkrajšieho snehuliaka

Predvianočný čas sme si spestrili súťažou o najkrajšieho snehuliaka. Deti zapojili fantáziu a priniesli pekné snehuliacke výtvory. Najviac hlasov získali žiaci: Gorazd G. 4.A, Marek L. 1.A a Riško T. 1.A.

• 20.12. Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok

Naše deti sa aj tento rok zapojili do tejto krásnej akcie. Darčeky putovali do DSS v Čataji. Žiačky nášho elokovaného pracoviska ZUŠ potešili babičky a deduškov aj vianočnými koledami.

• 19.12. Divadlo v Trnave

Divadelné predstavenie "Veľryba Gréta" s čarovnou podmorskou atmosférou sa nám veľmi páčilo.

• 6.12. Mikuláš

Pred oknom, za oknom, stojí Mikuláš :) A ten prišiel potešiť naše deti do kultúrneho domu pekným programom  a sladkou odmenou :)

• 5.12. Vianočné fotenie

Takúto krásnu vianočnú atmosféru pripravila pani vychovávateľka Zuzka spolu s deťmi v školskom klube :)

• 22.11. Návšteva predškolákov v 1.A

Predškoláci sa prišli pozrieť na našich prvákov. Boli šikovní a školákom pomáhali pri rôznych úlohách :)

• 11.11.Lampiónový sprievod

Na Martina sa každoročne vyberáme ulicami s rozsvietenými lampiónmi. Dodržali sme tradíciu, prešli sme sa  Čatajom a na ihrisku sme vypustili lampióny šťastia. Ochutnali sme orechové a makové rožteky, ktoré nám upiekli p. kuchárky, dali sme si omastený chlieb s cibuľou a zohriali sme sa teplými nápojmi. Ďakujeme sponzorovi za vínko a tiež všetkým zúčastneným, lebo len s Vami to má zmysel.

• 28.10. Tekvičiačik

Tento rok nechýbalo ani vyrezávanie tekvičiek spolu s rodičmi v školskom klube.

• 24.10. Jablkové hodovanie

Jabĺčkové hodovanie bolo naozaj pestré a deti sa na koláčikoch veľmi pochutili :)

• 21.10. Súťaž o najkrajšie jabĺčko

Víťazi najkraších jabĺčok a výstava so všetkými zapojenými jabĺčkami.

• 19.10. Súťaž Kaufland

• 19.10. Šarkaniáda

Deti v školskom klube využili veterné počasie na púšťanie šarkanov.

• 18.10. Záhradníček

Z krúžku sa deti vybrali na čatajskú návštevu pozrieť ary. Ako suvenír si priniesli aj farebné pierka :)

• 11.10. Prvouka 2.A

Plány z lega a rôzne typy krajín, ktoré vytvorili druháci.

• 4.10. Dopravné ihrisko

Pozriem vpravo, pozriem vľavo,dokážem to sám a hravo. Po zebre sa pustím hneď,ráznym krokom rovno vopred. Cesta nie je ihrisko,to viem celkom naisto. Keď červená zabliká,nepohnem sa z chodníka.Oranžová svieti,pripravte sa deti! Iba farba zelená,voľnú cestu znamená. Toto aj veľa iného sme sa naučili na dopravnom ihrisku v Galante.

strana: