Súťaže a projekty

Moja prvá škola

• Ide o digitalizáciu vzdelávacieho procesu zastrešeného neziskovou organizáciou Edulab a Ministerstvom školstva SR. Koordinátorkou je Mgr. Silvia Fabóová. V predchádzajúcom šk. roku prebiehali ukážkové hodiny pre médiá a zahraničných hostí (Saudská Arábia, Česká republika, Poľsko). V priebehu októbra 2016 bola zrealizovaná otvorená hodina pre portál www.eduworld.sk.
  • Pokračujeme s prácou na portáli www.kozmix.sk.
  • Vďaka našej aktivite sme od firmy Edulab bezplatne získali 2 dataprojektory, 2 notebooky a 2 interaktívne tabule (do MŠ aj do ZŠ) a žiacke knižky na ďalší šk. rok.
  • V rámci "Hviezdnej súťaže", vyhrala naša žiačka zo 4.A mobilný telefón.

odkazy na jednotlivé články:

Poznáte interaktívne spôsoby výučby na základných školách? Boli sme sa pozrieť na hodine druhákov

Vyučovanie sa mení na hru, žiaci v Čataji sa učia digitálne

Sme v projekte Misia modrá planéta - zameraného na enviromentálnu výchovu a "Naše mesto" - na posilnenie a rozvoj tímovej spolupráce.